Kontakt

[vc_row][vc_column width=“1/2″]

  Emri *

  Mbiemri *

  Adresa *

  Nr. i postës dhe Vendi *

  E-Mail *

  Telefoni *

  Mesazhi

  [recaptcha]

  [/vc_column][vc_column width=“1/2″][vc_single_image image=“207″ img_size=“full“][vc_column_text]E-Mail: info@levizja.org[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]